czwartek, 19 lutego 2015

Akcja: ,,Nakręćmy się na wiosnę!"


Witajcie!


Dziś przychodzę do Was z propozycją nie do odrzucenia! Co powiecie na akcję: ,,Nakręćmy się na wiosnę? Organizatorką akcji są Włosy na emigracji . Ja jestem pełna entuzjazmu i serdecznie Was zachęcam do wzięcia udziału.

O co się rozchodzi?

Otóż akcja polega na zakręcaniu włosów różnymi metodami BEZ UŻYCIA CIEPŁA! Możecie zrobić to raz w miesiącu, a możecie cały czas. Ważne jest aby w czasie trwania akcji 21.02 - 21.06.2015r. przesłać na maila nakrecmysienawiosne@gmail.com zdjęcia z Waszymi poczynaniami cyklicznie przed upływem dnia 21 każdego miesiąca. Może to być naprawdę świetną zabawą i okazją do pokombinowania z włosiętami ;)

Zgłaszacie się tutaj Klik i tam też poznacie wszystkie szczegóły wiosennej akcji.

Jeszcze raz serdecznie Was zapraszam i sama mam nadzieję, że odkryję wiele ciekawych i nieinwazyjnych metod kręcenia włosów bez użycia lokówki/suszarki/ prostownicy i innego rodzaju zła :)

Jesteście zainteresowane?

Pozdrawiam Was cieplutko,
Ciepły kącik

3 komentarze:

 1. Kochana, serdecznie Ci dziekuje za tak wspaniale podanie akcji dalej :)! Lepiej bym sama tego nie ujela ;) Jeszcze raz dziekuje :***

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. To sama przyjemność :) Mam nadzieję, że dzięki tej akcji nareszcie znajdę ,,złoty środek" na piękne fale bez użycia ciepła :)

   Usuń
  2. Z calego serca Ci tego zycze :)!

   Usuń