niedziela, 15 lutego 2015

Walentynkowe paznokcie

Witajcie!
Post z walentynkowymi paznokciami miał być wczoraj, jednak laptop ostatnio nie chce ze mną współpracować (przycina się, strona ładuje się 15 min), więc jest dzisiaj. Jako że Walentynki zakochani mogą obchodzić codziennie, nikt nie zabroni nam namalować na paznokciach serduszek w normalny dzień. Prawda?

Chciałam zaproponować Wam kilka propozycji, które udało mi się znaleźć na dysku i które nie powinny sprawić problemów w wykonaniu. Zaczynamy!

Na pierwszy ogień idą paznokcie, które zrobiłam sobie na studniówkę chłopaka. Myślałam o takich, które pasowałyby mi do butów. Wtedy też po raz pierwszy użyłam stempli. Do ich wykonania użyłam neonowego różu z Vipery i brudnego różu z Bell. Efekt? Oceńcie sami ;)
Kolejna propozycja to paznokcie, które zrobiłam mamie. Jest to gradient robiony na tej samej zasadzie co tu Klik, tylko że w odcieniach różu. Na koniec nałożyłam stempelek wpisujący się w tematykę i gotowe :) 
PS. Zdjęcia paznokci były robione dobre kilka dni po ich wykonaniu, stąd mogą wyglądać na trochę sfatygowane. 


A teraz coś dla leniuchów level hard, którzy chcą mieć walentynkowy akcent na paznokciach, ale nie chce im się za bardzo kombinować ;)
Wystarczy, że pomalujecie paznokcie na wybrany kolor i zanim zdąży on wyschnąć, nakleicie na paznokcie gotowe ozdoby tak jak tutaj:Albo możecie zamalować lakierem takie serduszko, jeśli tak bardziej Wam się podoba :)Co myślicie o takich zdobieniach? Macie jakieś ciekawe pomysły na walentynkowe paznokcie?

Pozdrawiam Was z miłością,
Ciepły kącik

2 komentarze: